Referencje Referencje

Arlekino
Analiza i przebudowa serwisu www zgodnie z wytycznymi klienta. Wdrożenie najnowszych rozwiązań oraz poprawienie wizerunku firmy.
Ava
Wykonanie e-sklepu prezentacji multimedialnej oraz strony www w technologii Flash.
Biatrans Sp. z o. o.
Przedmiotem zlecenia było stworzenie serwisu www, oraz aplikacji wspomagających zarządzanie stroną.
Bona Sp. z o. o.
Wykonanie strony z naciskiem na funkcjonalność i łatwość zarządzania za pomocą Panelu CMS. Istotną rolę podczas zlecenia odgrywał termin wykonywanych prac.
Dominium Agencja S.C.
Strona internetowa wykonana zgodnie z aktualnymi standardami. Projekt o bardzo krótkim terminie wykonania.
Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych
Strona internetowa z systemem zarządzania treścią CMS. Klient zwrócił uwagę na terminowość kreatywność, oraz profesjonalizm w działania.
Instytut Ochrony Roślin
Strona internetowa oraz Panel CMS. Wyróżnienie między innymi za jakość wykonania oraz poziom obsługi.
Werel Nieruchomości
Serwis nieruchomości. Projekt tworzony ściśle według wytycznych klienta. System zarządzania nieruchomościami pozwala na wszystkie operacje według ówczesnych standardów.
Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem
Wykonanie strony wyposażonej w panel administracyjny. Serwis zostały wkonany z uwzględnieniem najnowszych standardów wykonania.
Kontrast
Strona internetowa z panelem administracyjnym CMS. Projekt wykonany ze szczególną uwagą na intuicyjność zarządzania stroną.
Infolinia
Strona internetowa www.e-studio.biz.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.